Konu Bilgileri
Konu: Türkiyenin Gururu Artık İngiltere de Yazar: hakan bayraktar
Okunma: 1146 Yorum: 4
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

hakan bayraktar 12-28-2016, Saat: 03:10 AM   
Evet arkadaşlar, dünya genelinde patentli ürünleri ülkemizde kalitesi ile ön plana çıkan ÇİMUKA ürünleri artık ingilterede.

http://www.crescentquail.co.uk

web sitesi üzerinden online satış yapan firmamız yavaş ve emin adımlar ile İngilizlere her şeyin Çin malından ibaret olmadığını gösterme gayreti içinde.

Emin olun İngilizleri ikna etmek çok zor ama ikna olduklarında da sizden vazgeçmiyorlar.

Özellikle ÇiMUKA Bıldırcın Kafeslerini yakından görüp dokunan İngilizler şaşkın.

Bu duygularımızı sizlerle paylaşmak istedim.
Bilgi paylaştıkça büyür...
Ara
A.Ümit GÜNENDİ 12-28-2016, Saat: 03:47 AM   
Hakan bey, hayırlı olsun, Türk firmalarını hangi firma olursa olsun hiç fark etmez, dünya piyasalarında görmek bizleri cidden mutlu ediyor. Sizin yakaladığınız ve paylaştığınız bu başarıyı yakalamış ama paylaşmayan , firmalarda vardır mutlaka. Bu durumda olan bütün firmalarımızı, Kulucka Clup adına tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.
Ara
hakan bayraktar 12-28-2016, Saat: 05:20 AM   
Teşekkür ederim.

Özellikle herkesin web sitesini inceleyip yapıcı eleştiriler sunmasını talep ediyorum.

Bu bağlamda daha akıcı ve daha etkin olmayı başarmış oluruz.
Ara
Serkan TASCİ 12-28-2016, Saat: 03:25 PM   
This Product is not manufactured in China.

Diye belirtmeniz güzel olmuş, dikkat edemedim ama Türk üretimi diye de belirttinizmi acaba?

Başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim.
New Hampshire, Bresse, RIR, Silver Pencilled Rock, Specklet-Buff Sussex, Silver-Blu-Splash Laced Wyandotte
0505 627 25 16
Face Sayfamız
Ara
hakan bayraktar 12-28-2016, Saat: 04:41 PM   
(12-28-2016, Saat: 03:25 PM)Serkan TASCİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: This Product is not manufactured in China.

Diye belirtmeniz güzel olmuş, dikkat edemedim ama Türk üretimi diye de belirttinizmi acaba?

Başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim.

Serkan bey, ingilizler hala ırkçı. İlk etapta bunu yazmak tepki çekebilir, ancak 2 li görüşmeler de nerede imal edildiği sorulunca Türk Malı dediğimiz de şok oluyorlar.

Alıştıra alıştıra.
Ara

Türkiyenin Gururu Artık İngiltere de Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tavuk-Civciv Derken YARKA Yemimiz de Paylaşıma Hazır Abdullah GÖKPINAR 9 2,128 05-08-2016, Saat: 10:31 PM
Son Yorum: Dündar Konuk

Hızlı Menü: