Konu Bilgileri
Konu: Ahmet BULUT hakkında Yazar: Ahmet BULUT
Okunma: 1910 Yorum: 1
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ahmet BULUT 10-28-2015, Saat: 01:19 PM   
arkadaşalar uzun zamandır siteyi takip edemiyorum mesaj veya forumda adım geçen konulara yazamıyorum kusura kalmayın hakkınızı helal edin soruların havada kalmasını istemem ama mesaj kutum 100 lerce mesaj dolu hepsine yetişemiyorum eskiden çok zaman ayırıyordum şimdi zamanım yok

hakkımda çıkan devretti vs. başkası tarafından satılıyor sözleri yanlış kelimeler
ben bu sevdaya şimdilik ara verdim elimde hiç canlı yok
arayan arakadaşları bazı sevdiğim arkadaşlara benden aldığını ve düzgün yapan arkadaşlara yönlendiriyorum
bu arkadaşlar ile başka bir bağım yoktur sadece selamımız vardır kimisi ile sanal kimisi ile yüzyüze görüşmüşlüğümüz vardır
Ara
Ender Dinçer 11-03-2015, Saat: 12:35 PM   
Merhaba,bundan yaklaşık 6 ay kadar önce Ahmet Bulut kardeşimizin faaliyetlerini yavaşlattığı bir dönemde kendisini light sussex yumurta temini için aramıştım durumu izah edip elinde kendi kan hattından damızlıklar bulunan Yunus kardeşimize yönlendirdi.
Netice itibarı ile şu an elimde Ahmet Bulut kan hattına ait 5 aylık çok güzel canlılar var,gerek kendisinin gerekse Yunus kardeşimizin ilgi ve alakasına teşekkür ederim.
Ara

Ahmet BULUT hakkında Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ahmet bulutun susexleri Hüseyin DESTİ 4 2,363 08-29-2013, Saat: 05:13 PM
Son Yorum: Ahmet BULUT
  Bıldırcın Eti Hakkında Mustafa Ozan SAYILGAN 9 4,757 08-21-2013, Saat: 01:08 PM
Son Yorum: İlyas KIRDÖK

Hızlı Menü: