Konu Bilgileri
Konu: Australorplarımın son durumları Yazar: A.Ümit GÜNENDİ
Okunma: 5928 Yorum: 19
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

A.Ümit GÜNENDİ 09-17-2015, Saat: 03:29 AM   
Kümesimdeki Australorp'ların mevcut durumları,

Ek Dosyalar Resimler

Ara
İsmail MENGİR 09-17-2015, Saat: 09:58 AM   
Maşaallah,ne kadar da güzel gelişmişler.
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
burak demirkapak 09-17-2015, Saat: 01:29 PM   
(09-17-2015, Saat: 12:36 PM)salih erolur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buff Orpinton yumurta.civciv,ya da tavuk arıyorum
Salih bey aramiza hosgeldiniz kendinizi tanisma bolumunde tanitirsaniz ve ariyorum-satiyorum sayfasina konunuzu acarsaniz yardimci olacak arkadaslar mutlaka cikar.
http://www.kuluckaclub.com/forum-tanisma
http://www.kuluckaclub.com/forum-satiyorum-ariyorum

Tavuklarda masallah guzellermis.
BARIŞDOĞAN 09-17-2015, Saat: 07:15 PM   
Allah sağlık sıhhatlerini bozmasın, çok güzeller.
Şehrin aldatıcı güzelliğinin yanında şöyle ferah alanlarda tabii hayatın huzuru tartışılmaz. Tavuklar da bunu görünümleriyle ne güzel ifade ediyor.
Ara
Fatih BAYRAMOĞLU 09-17-2015, Saat: 07:37 PM   
MaşAllah mekanda hayvanlarda çok güzel .

0541 206 11 70
https://www.facebook.com/turab.bayramoglu
AUSTRALORP-LIGHT SUSSEX -SPLASH BLUE LACED RED WYANDOTTE- BRESSE -RHODE İSLAND RED - RHODE İSLAND WHİTE-.
Ara
Servet ÇOBAN 09-18-2015, Saat: 01:35 AM   
Maşallah nazar değmesin.Emre ÖZÇİÇEKÇİ Abi nin bu hattı çok güzel ve kusursuz.Hayvanların gezinebilecekleri geniş yer de var hapis durumları yok, güzel ortam hazırlamışsınız Ümit Bey.
Ara
Emre OZCICEKCI 09-19-2015, Saat: 04:24 PM   
masallah ne guzel goruntu almissiniz, horozlar kavga etmeden anlasiyorlar, tavuk sayisini yukseltirsiniz yakinda sanirim, bu kadar horoza 10 15 tavuk daha gerektirir, masallah hayirli olsun Umit bey,
'bir gün gelir herkes kendi yoluna gider,
 her şey nasıl başladıysa öyle biter'...
MAİL : emreozcicekci@hotmail.com
Ara
Mustafa Kurban 09-20-2015, Saat: 12:02 AM   
Masallah cok guzeler
Heart
Ara
Serkan TASCİ 09-20-2015, Saat: 11:32 AM   
Maşallah, sağlıcakla büyütün.
Ara
Mehmet GUNGOR 09-29-2015, Saat: 08:35 AM   
Masallah, bereketli olsun

Masallah, bereketli olsun
Ara
A.Ümit GÜNENDİ 09-29-2015, Saat: 10:22 AM   
Herkese teşekkür ederim, inşallah daha iyileri sizlerin olur.
Ara
A.Ümit GÜNENDİ 09-29-2015, Saat: 10:27 AM   
(09-19-2015, Saat: 04:24 PM)Emre OZCICEKCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: masallah ne guzel goruntu almissiniz, horozlar kavga etmeden anlasiyorlar, tavuk sayisini yukseltirsiniz yakinda sanirim, bu kadar horoza 10 15 tavuk daha gerektirir, masallah hayirli olsun Umit bey,

Teşekkürler Emre bey, bu görüntü sizin sayenizde oldu. Horozların arasında hemen hemen hiç kavga yok, gayet güzel anlaşıyorlar. Tavuk takviyesi konusunda haklısınız, onun için tavuklardan aldığım 30 yumurtayı dün makineye koydum, kısmetse tavuk sayısını çoğaltacağım.
Ara
Kemal GÜLAVSAR 03-13-2016, Saat: 04:03 PM   
Maşallah Australorp'larınız çok güzel Ümit bey, geçen sene sizden Australorp yumurtası istemiştim ama kısmet olmadı, bu sene yumurta satışınız varsa beni listeye eklerseniz sevinirim.
Ara
Cihat özkan 03-13-2016, Saat: 08:56 PM   
Maşallah..
Ara
A.Ümit GÜNENDİ 03-14-2016, Saat: 12:55 AM   
(03-13-2016, Saat: 04:03 PM)Kemal GÜLAVSAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah Australorp'larınız çok güzel Ümit bey, geçen sene sizden Australorp yumurtası istemiştim ama kısmet olmadı, bu sene yumurta satışınız varsa beni listeye eklerseniz sevinirim.

Kemal bey, kısmet olursa bu sene size yumurta yollamaya çalışırım, ama ne zaman yollayacağım konusunda bir zaman veremem,
Ara
ALİ ŞAHİN GÜVEN 11-02-2017, Saat: 05:21 PM   
hey maşallah ALLAH nazarlardan korusun.
yumurta paylaşımı yaparsanız sıraya beni de koyun.
denizden BALUK kümesten TAVUK  
Ara
Serhat BEYAZ 11-10-2017, Saat: 08:26 PM   
MaşALLAH çok güzel görünüyorlar.
A.Ümit GÜNENDİ 11-11-2017, Saat: 02:03 AM   
(11-02-2017, Saat: 05:21 PM)ALİ ŞAHİN GÜVEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hey maşallah ALLAH nazarlardan korusun.
yumurta paylaşımı yaparsanız sıraya beni de koyun.

(11-10-2017, Saat: 08:26 PM)Serhat BEYAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MaşALLAH çok güzel görünüyorlar.

Teşekkürler Ali Şahin bey ve Serhat bey, Aus. konusunda bir bayrak aldık devam ettirmeye çalışıyoruz. Ali bey, şimdiye kadar satış konusunda hiç bir paylaşımım olmadı, bayrağı devam ettirme amacıyla yumurta paylaşımı düşünebilirim ama yumurta verimi olduğu zaman.
Ara
Halil Tekin 11-12-2017, Saat: 08:20 PM   
(11-11-2017, Saat: 02:03 AM)A.Ümit GÜNENDİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Ali Şahin bey ve Serhat bey, Aus. konusunda bir bayrak aldık devam ettirmeye çalışıyoruz. Ali bey, şimdiye kadar satış konusunda hiç bir paylaşımım olmadı, bayrağı devam ettirme amacıyla yumurta paylaşımı düşünebilirim ama yumurta verimi olduğu zaman.
Bir ara çok merak sarmıştım bu cinslere ve net üzerinden ilan veren birisine yumurta siparişi vermiştim. 2 tavuk kuluçkaya yatmıştı ve bu iki tavuktan toplam 4 civciv çıktı, çıkan civcivler de Australorp'a hiç benzemiyordu renkli gözlüydü 2 si diğerleride uzun bacaklı alaksız bişeydi....
Herneyse bundan sonra şevkim kırıldı tavuk işine sanırım elimdeki 5 adet sussex ile 4 adet ligorini de tüketeceğim yada çeşitli renklerde olan yerli veya köy tavuğu diye tabir edilen alacalı renkli olan cinslerden az miktarda evin bahçesinde hobi olarak devam ederim. Eğer bu orjinal Australorp yumurtalardan civciv üretebilirsem değmeyin keyfime. İnşallah bize de nasip olur bu yumurtalardan..
Ara
A.Ümit GÜNENDİ 11-12-2017, Saat: 10:55 PM   
(11-12-2017, Saat: 08:20 PM)Halil Tekin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2017, Saat: 02:03 AM)A.Ümit GÜNENDİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Ali Şahin bey ve Serhat bey, Aus. konusunda bir bayrak aldık devam ettirmeye çalışıyoruz. Ali bey, şimdiye kadar satış konusunda hiç bir paylaşımım olmadı, bayrağı devam ettirme amacıyla yumurta paylaşımı düşünebilirim ama yumurta verimi olduğu zaman.
Bir ara çok merak sarmıştım bu cinslere ve net üzerinden ilan veren birisine yumurta siparişi vermiştim. 2 tavuk kuluçkaya yatmıştı ve bu iki tavuktan toplam 4 civciv çıktı, çıkan civcivler de Australorp'a hiç benzemiyordu renkli gözlüydü 2 si diğerleride uzun bacaklı alaksız bişeydi....
Herneyse bundan sonra şevkim kırıldı tavuk işine sanırım elimdeki 5 adet sussex ile 4 adet ligorini de tüketeceğim yada çeşitli renklerde olan yerli veya köy tavuğu diye tabir edilen alacalı renkli olan cinslerden az miktarda evin bahçesinde hobi olarak devam ederim. Eğer bu orjinal Australorp yumurtalardan civciv üretebilirsem değmeyin keyfime. İnşallah bize de nasip olur bu yumurtalardan..

Daha öncede söylediğim gibi, şuaralar yumurta yok maalesef, yumurta olduğu zaman kısıtlı da olsa paylaşmaya çalışacağım.
Ara

Australorplarımın son durumları Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: