Konu Bilgileri
Konu: Salon çiçeği için organik dekoratif uygulama Yazar: İsa YILDIRIM
Okunma: 2715 Yorum: 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İsa YILDIRIM 04-21-2015, Saat: 10:17 PM   
Ormanda gezerken tevafuken bulduğumuz mantar bağlamış ağaç parçası ve yosunlar ile dekoratif bir saksı yapmaya başladık. Yapacaklarımızı adım adım paylaşacağım.
Öncelikle bulduğumuz malzemeler ve işe uygun toprak bir saksı aldık.

Ek Dosyalar Resimler

Ara
İsa YILDIRIM 04-22-2015, Saat: 11:59 AM   
mantarlı ağacı vernikleyip saksıya monte edeceğiz. Güzel bir sarmaşık tipi çicek seçip , mantarlı ağacı ferek olarak kullanacağız. torbadaki yosunlarıda mantarların yanına yapıştırmayı düşünüyorum.
Ara
İsmail MENGİR 04-22-2015, Saat: 12:04 PM   
Çok güzel bi uğraş ve hanımlara verilebilecek güze l hediye olur bu çalışmalardan.Elinize sağlık.Bakalım bitmişi nasıl olacak?Kolay gelsin.
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
İsa YILDIRIM 04-22-2015, Saat: 12:16 PM   
sağolun çocuklarda seviyor bu tür işleri, becerileri gelişiyor ve doğa, bitki, hayvan sevgisi oluşuyor. Bizden sonrakileri yetiştiriyoruz bir taraftan.
Ara
İsmail MENGİR 04-22-2015, Saat: 12:24 PM   
En önemli tarafıda neslimizi bu tarz doğa ile alakalı alanlara yöneltmek ve sevdirmek.Hatta sırf bu amaç için bile yapılabilir bu tarz uygulamalar.
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
Ahmet ÖDÜBEK 09-15-2015, Saat: 11:04 AM   
İsa bey bu çalışmanızın son durumu nedir. Merak ettim. Malum benim de doğa olan ilgi alakamdan dolayı takiptesiniz. Dağlarda ve göl kenarlarında bir çok bu şekilde materyal ile karşılaşıyoruz. Gün gelir sizin çalışmalarınızı örnek alarak bir iki çalışma da ben yaparım.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara

Salon çiçeği için organik dekoratif uygulama Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ağaç tohumları ve yapraklarından dekoratif organik süs İsa YILDIRIM 2 1,355 04-22-2015, Saat: 11:56 AM
Son Yorum: İsa YILDIRIM
  Su kamışından dekoratif süs yapımı İsa YILDIRIM 5 3,431 04-22-2015, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: İsa YILDIRIM

Hızlı Menü: