Konu Bilgileri
Konu: TOKATLI KÜMES HAYVANLARI SEVENLERİN İLK BULUŞMASI Yazar: Ahmet ÖDÜBEK
Okunma: 3425 Yorum: 6
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ahmet ÖDÜBEK 01-21-2015, Saat: 02:43 AM   
Arkadaşlar Tokatlı kanatlıseverler olarak bir toplantı organize ettik. Hep beraber oturduk tanıştık, bir adım daha nasıl ileri gidebiliriz bunun ön görüşmesini yaptık. Ağabeylerimizden biri sağ olsun kümesinden katatlılarını getirdi sergiledi. Çok hoş bir gündü.

Ek Dosyalar Resimler

-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
Abdullah GÖKPINAR 01-21-2015, Saat: 01:08 PM   
Maşaallah,dostluklar bundan sonra daha sağlam olacaktır,Allah daim etsin.Bir çift kanat sevgisi nasılda birbirini tanımayan insanları nasılda bir araya getirip ,dostluk kurmalarını sağlıyor.Tebrik ederim oradaki herkesi...
Ara
Mustafa AKGÜN 01-21-2015, Saat: 10:30 PM   
Ahmet güzel bir girişim olmuş tebrik ederim.Bir iki kişiyi tanıdım hemen.Devamı gelir inşallah
ne ekersen onu biçersin.
Ara
Kenan BAKIRSEVER 01-21-2015, Saat: 11:16 PM   
Çok güzel bir organizasyon, bunu kanarya, güvercin besleyenler dernek adı altında her zaman yapıyorlar.Kim düşündüyse iyi düşünmüş, tebrik ederim.
Tepebaşı / ESKİŞEHİR & 0 544 521 15 93 - 0 532 600 84 52
Ara
Ahmet ÖDÜBEK 01-24-2015, Saat: 01:18 AM   
İşallah devamı gelecek arkadaşlar toplantı yaptıkça sizlerle paylaşacağım. Bu toplantının amacı çevredeki kanatlıseverlerle tanışmaktı, ilçelerden gelen arkadaşlar da onurlandırdı bizi. İşallah ilerleyen zamanlarda daha geniş kapsamlı toplantılar yaparız işallah.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
Ahmet ÖDÜBEK 01-25-2015, Saat: 12:23 AM   
(01-24-2015, Saat: 07:30 AM)Serhat BEYAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahmet abi baya bi resmi gitmişsin Smile bir okadar ciddisin Smile

Kardeşim daireden çıkınca zor yetiştim valla o yüzden öyle oldu. Aslında bazen düşünüyorum olması gereken de bu mu diye. Sonuçta canla uğraşıyoruz ciddiye almak gerekli Big Grin
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
Fikret BODUR 01-25-2015, Saat: 12:46 AM   
cok güzel bir girisim olmus arkadaslar sizleri tebrik ediyorum, tavuklarda cok güzel masalllah keske bizim buradada böyle organizasyonlar olsa hayvan sevgisi insanlarin kaynasmasini saglamis. tebrikler.
Ara

TOKATLI KÜMES HAYVANLARI SEVENLERİN İLK BULUŞMASI Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2015 ilk civcivleri Ahmet BULUT 11 4,925 01-08-2015, Saat: 12:14 PM
Son Yorum: Ahmet BULUT

Hızlı Menü: