Konu Bilgileri
Konu: Afyonkarahisar'dan şirin bir köy Yazar: Abdullah GÖKPINAR
Okunma: 3388 Yorum: 8
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Abdullah GÖKPINAR 10-10-2014, Saat: 01:13 PM   
Herkese merhaba,malum bayram sebebiyle gittiğimiz memleketimizden çektiğimiz fotoğrafları paylaşmak istiyorum.
Bizim oralarda köyümüzde halı dokuma tezgahları hala vardır.İpler doğal yün ve kök boyasından yapılmadır.Eski tip salıncaklar,kerpiç evler hala varlıklarını sürdürmektedir.Dağdan gelen doğal su hala akmakta ama eskisi kadar çok değil.Eskiden oluk oluk akardıSad
Patatesli ekmeğimizde çok güzel olur,yanında sucuk olunca bambaşka olur.
Kaplıcalarımız da meşhurdur ama süre kısa olunca gidip de fotoğraf çekemedik.Bi dahaki sefere inşaallah.
Herzaman bekleriz...

Ek Dosyalar Resimler

Ara
Merve KARA 10-10-2014, Saat: 01:28 PM   
Paylaşım için teşekkürler.
Ara
Abdullah GÖKPINAR 10-10-2014, Saat: 01:36 PM   
Biz teşekkür ederiz Merve hanım.Ayrıca eski(yerli) tohumda getirdim Afyonkarahisar'dan.Onlarıda paylaşacağım buradan inşaallah.
Ara
Merve KARA 10-10-2014, Saat: 01:55 PM   
Neler var, merakla bekliyoruz. Bizim konu üzerinden devam edebiliriz.
Ara
Metin AYDIN 10-11-2014, Saat: 11:44 AM   
Abdullah bey paylaşım için teşekkürler, Anadolunun her köşesinde aynı sadelik ve aynı masumiyet var...
Köy tavuğu,
Brahma (Şalvarlı Smile )
Lohman

https://www.facebook.com/hobikulucka28
https://www.facebook.com/groups/1427647234190151/

El emeğiyle Hükmetmeyen, Elin emeğine Mahkum olur...(M.A)
Hüseyin EREN 10-11-2014, Saat: 02:09 PM   
Bayramda uğrarsınız diye çok bekledim, herhalde zaman olmadı?
Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.(Hz.Mevlana)
Ara
Mustafa SARPKAYA 10-12-2014, Saat: 02:57 AM   
Maşallah sucuklar ekmekler daha ne olsun Smile
Abdullah GÖKPINAR 10-13-2014, Saat: 12:06 PM   
(10-11-2014, Saat: 02:09 PM)Hüseyin EREN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bayramda uğrarsınız diye çok bekledim, herhalde zaman olmadı?

Abim uğrayacaktık lakin dediğiniz gibi zaman çok kısaydı.Geldik bayram oldu.Kurbanı kestik,ziyaretler ve yola çıktık.Ama sucuk yaptırmak için 1 aya geleceğiz inşaallah.O zaman daha rahat görüşürüz abi.
Ara
Abdullah GÖKPINAR 10-13-2014, Saat: 03:56 PM   
(10-12-2014, Saat: 02:57 AM)Mustafa SARPKAYA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah sucuklar ekmekler daha ne olsun Smile

Fırın amcama ait.Geçimini ekmek satarak sağlıyor ve gerçekten bizim oralarda markadır onun ekmeği.Sucuklarda apayrı zaten,fazla söze gerek yok...Ekmek arası yapayımda göndereyim abi sizeHeart
Ara

Afyonkarahisar'dan şirin bir köy Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: