Konu Bilgileri
Konu: Akdeniz'in İncisi Manavgat Yazar: Mustafa SARPKAYA
Okunma: 3774 Yorum: 6
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mustafa SARPKAYA 09-19-2014, Saat: 02:54 AM   
Arkadaşlar bu alanda sizlere turizm kenti Antalyamızın en gözde şehirlerinden biri olan Manavgat`ı tanıtmaya çalışacağım.

Kulübümüzün tişörtünü de üzerimde gururla taşıyarak kumsalda gezintiye çıkıp iş yoğunluğunun stresini atıyorum.

Yanıma bir iki balık malzemesi alıyorum oltamı denize her savuruşumda streten bir adım daha uzaklaşıyorum. Hiç balık yakalayamasam da huzuru yakalıyorum.

Güneş yavaş yavaş terkediyor semayı ve Sahilde gün batımının seyrine doyum olmuyor...

ve ardında dolunay aydınlatıyor gecemizi...

6 Eylül Gecesinden Bir Dolunay karesi

Side Sahilden panaromik görünüm

Yasin ÖKSÜZ 09-19-2014, Saat: 09:48 AM   
Daha hiç akdenize gidemedimSadNasip olmadı işte.Hep bir iş, bir aksilik çıktı.Her sene diyorum kendi kendime; bu yaz gidecem diye ama Crying olmuyor.Artık gidecem demiyorum Sad.Ama harika yerler; her tarafı cennet yurdumSmile
''İlim şehri ben isem, Ali kapısıdır; Ali den geçmeden bana varılmaz''.
Hz.Muhammet(sav)
Abdullah GÖKPINAR 09-19-2014, Saat: 12:21 PM   
Abi bayramda Antalyada olursan ve bir aksilik çıkmazsa Afyonkarahisar - Antalya arasındaki arkadaşlarımızın yanına tanışmaya gitmek niyetindeyim.Isparta-Burdur-Antalya ziyareti için planlarım var , bakalım hayırlısı.
Ara
Mustafa SARPKAYA 09-19-2014, Saat: 04:35 PM   
Valla meslege girdim gireli hic bir bayrami memlekette gecirmek nasip olmadi. Bu sene izin alabildim ve firsati kacirmak istemiyorum. Kismetse bayramdan birkacgun onve gidecegim memlkete, onbes gun civari kalirim heralde. Tanismayi ben de isterdim ama kismetse o da birgun olur insallah.
Hüseyin EREN 09-19-2014, Saat: 04:47 PM   
Mustafa kardeşim maşeallah harika resimler çekmişsin, sanıyorum hobilerin arasında fotoğrafçılıkta var galiba. Hele panoramik resim gerçekten süper bir çalışma olmuş tebrikler.
Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.(Hz.Mevlana)
Ara
Soner YAYLA 09-19-2014, Saat: 06:15 PM   
resmi çeken mustafa sarpkaya olacak ve manavgat güzel görünmeyecek ölemi senin prenses elenora benim masaüstü resmim olarak kaldı hala ancak bu kadar güzel çekilir resimler ellerinize sağlık
VARLIĞINDAN UTANDIĞIM BİR GÜMÜŞHANELİ YOKTUR.
                                                             M.OLTAN SUNGURLU
                            GÜMÜŞHANELİ
Ara
Mustafa SARPKAYA 09-19-2014, Saat: 06:24 PM   
(09-19-2014, Saat: 04:47 PM)Hüseyin EREN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa kardeşim maşeallah harika resimler çekmişsin, sanıyorum hobilerin arasında fotoğrafçılıkta var galiba. Hele panoramik resim gerçekten süper bir çalışma olmuş tebrikler.
evet abi 5-6 yildir kendi çapımda uğraşıyorum fotoğrafla. vakit oldukça daha çok çekip atacam inşallah.

(09-19-2014, Saat: 06:15 PM)Soner YAYLA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: resmi çeken mustafa sarpkaya olacak ve manavgat güzel görünmeyecek ölemi senin prenses elenora benim masaüstü resmim olarak kaldı hala ancak bu kadar güzel çekilir resimler ellerinize sağlık
o senin guzelliğin kardeşim. teşekkür ederim. kamilin resimler yanında benimkilet sönük kalıyor. işin uzmanı o Smile

Akdeniz'in İncisi Manavgat Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: