Konu Bilgileri
Konu: COPPER MARAN ALMANYA'DAN AHMET BULUT Yazar: Ahmet BULUT
Okunma: 66124 Yorum: 171
Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ahmet BULUT 02-28-2013, Saat: 02:07 PM   
Emre Özçicekcinin organizasyonunun yurtdışı ayağını sonlandıracağı ve benimde veya başka arkadaşda olabilir, Türkiye ayağını organizasyonu nu yapacağını , COPPER MARAN yumurtalarını isteyenler varsa burada yazsın
fiyat ve resimleri emre bey bildirecek en koyu yumurtalar Almanya şampiyonu Ödüllü şefdenWinkSmile bakalım duruma göre adetler vs vs vs ne olacak.

Hayvanlar sertifikalı
Ara
Emre OZCICEKCI 02-28-2013, Saat: 05:22 PM   
Arkadaslar Maran yumurtasi almak isteyenler kendi basina beceremeyenler yada cesaret edemeyen dostlar icin yaziyorum, maran yumurtasi almayi dusunen varsa buraya kac tane istedigini yazsin ona gore hesaplayip kendi aramizda ucretini bolusuruz, son fiyat daha gelmedi, ureticinin resimlerinide buraya ekliyicem.
'bir gün gelir herkes kendi yoluna gider,
 her şey nasıl başladıysa öyle biter'...
MAİL : emreozcicekci@hotmail.com
Ara
Banu Semiha DOKUREL 02-28-2013, Saat: 06:09 PM   
Ben sizden ses çıkmayınca Almanya ya sipariş verdim.. Yalnız şu anda yumurtlamaya başlamamışlar..Buradan da alsam kuluçka makinesi çalışırken herhangi biri açıkta kalırsa, nasıl yapsam..Çünkü benim kullandığım kuluçka makinesi 24 adet yumurta alıyor..20 Adet sipariş verdim..Sad Yinede Nisan gibi elimize ulaşırsa 10 tane alırım..
Ara
A.Ümit GÜNENDİ 02-28-2013, Saat: 06:17 PM   
Emre bey,Maran yumurtası bende almak istiyorum. Benide listeye yazabilirsiniz. Almanyadan 12 adet başka siparişim var, buradanda 10 tane alabilirim.
Ara
Ahmet BULUT 02-28-2013, Saat: 07:34 PM   
Merakla bekliyorum fotoları ben inşallah ultra koyudurWink evet başka isteyenler çıksın toplu olursa Türkiye'den satılan yumurtalardan daha ucuza gelir fakat çıkım Wink nasib Smile
Ara
Zafer KOÇ 02-28-2013, Saat: 08:45 PM   
Emre abi iyi bir düşünce seninde bildiğin üzere 3 defadır aynı sorundan dolayı maran yumurtalarım elime geçmedi banada 15 adet yazarsanız sevinirim..
Ahmet BULUT 03-01-2013, Saat: 12:28 AM   
çoğu kişi hatırlar ingiltereden light sussex yumurta diye bir konu açmıştım bir başka forumda ve inanılmaz tutmuştu hatta ve hatta ilk defa getirenler vs vs çok olmuştu daha önce açılmayan ve 1-2 kişiye saklı özgü kalsın gibi bir konuydu o devamlı getirenlerde yazmazlardı o bir tabu idi yıkıldı kalite inanılmaz arttı şimdi herkes bilinçli artık yanlış yapan saklanamıyor çalışılsada
bilgi paylaşıldıkça güzeldir herkesi kendi çok rahat alabiliyor ancak bu aralar ptt sorunları ne alemde tam çözüldümü bilemiyorum eskilerde daha hızlıydı sanki
Ara
Emre OZCICEKCI 03-01-2013, Saat: 01:48 PM   
(02-28-2013, Saat: 06:09 PM)Banu Semiha DOKUREL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben sizden ses çıkmayınca Almanya ya sipariş verdim.. Yalnız şu anda yumurtlamaya başlamamışlar..Buradan da alsam kuluçka makinesi çalışırken herhangi biri açıkta kalırsa, nasıl yapsam..Çünkü benim kullandığım kuluçka makinesi 24 adet yumurta alıyor..20 Adet sipariş verdim..Sad Yinede Nisan gibi elimize ulaşırsa 10 tane alırım..

1 martda sezon aciliyor, ara ara subat ortasi satisa baslayanlarda var, o yuzden yumurta satisi olmadigi icin tam zamanini bekledik, herseyin hayirlisi Banu hanim, hayirli cikimlar dilerim size.
Ara
Emre OZCICEKCI 03-01-2013, Saat: 01:49 PM   
(03-01-2013, Saat: 12:28 AM)Ahmet BULUT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çoğu kişi hatırlar ingiltereden light sussex yumurta diye bir konu açmıştım bir başka forumda ve inanılmaz tutmuştu hatta ve hatta ilk defa getirenler vs vs çok olmuştu daha önce açılmayan ve 1-2 kişiye saklı özgü kalsın gibi bir konuydu o devamlı getirenlerde yazmazlardı o bir tabu idi yıkıldı kalite inanılmaz arttı şimdi herkes bilinçli artık yanlış yapan saklanamıyor çalışılsada
bilgi paylaşıldıkça güzeldir herkesi kendi çok rahat alabiliyor ancak bu aralar ptt sorunları ne alemde tam çözüldümü bilemiyorum eskilerde daha hızlıydı sanki
Ahmet dostum sen kac tane yumurta istiyorsun, hehehehehe Smile
Ara
Emre OZCICEKCI 03-01-2013, Saat: 01:53 PM   
Copper Maran yumurtasi almak isteyenler, son durum.

A.Ümit GÜNENDİ - 10 adet
Zafer KOÇ - 15 adet Nisan'da
Banu Semiha DOKUREL - 10 adet
Ahmet Bulut - ?

evet baska almak isteyen dostlar varsa adini listeye ekleyebilir,

bu arada copper maran ve mavi maran yumurtalari secenekler arasinda, istege gore ayarlayabiliriz.
Ara
Emre OZCICEKCI 03-01-2013, Saat: 02:30 PM   
Copper Maran yumurtasi almak isteyenler, son durum.

A.Ümit GÜNENDİ - 10 adet
Zafer KOÇ - 15 adet Nisan'da
Banu Semiha DOKUREL - 10 adet siyah nisan ayinda
Ahmet Bulut - ?
emre OZCICEKCI - 15 adet mavi maran

evet baska almak isteyen dostlar varsa adini listeye ekleyebilir, ben kendimede yumurta aliyorum kendimide yazdim listeye.

copper maran ve mavi maran yumurtalari secenekler arasinda, istege gore ayarlayabiliriz.

evet fiyat listeside geldi
copper maran yumurta tane ucreti 1.50 euro
mavi maran yumurta tane ucreti 2.00 euro

posta ucretini ogrenmeye calisiyorum onuda belirticem burada, posta ucretinide eklersek yumurtalara tane fiyati tam olarak cikmis olucak, dhl ile gelicek kargo, onu sorduruyorum, hadi hayirlisi arkadaslar.
Ara
Banu Semiha DOKUREL 03-01-2013, Saat: 02:31 PM   
Ben eğer mümkünse black maran istiyorum.. Hafiften paçaları varmış..Gözleri de yeşil olsun dermişim..CoolSmile
Ara
Emre OZCICEKCI 03-01-2013, Saat: 02:46 PM   
(03-01-2013, Saat: 02:31 PM)Banu Semiha DOKUREL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben eğer mümkünse black maran istiyorum.. Hafiften paçaları varmış..Gözleri de yeşil olsun dermişim..CoolSmile

Mavi ile Copper mevcut su anda, siyah olursa sizi haberdar ederim,
Ara
Banu Semiha DOKUREL 03-01-2013, Saat: 02:52 PM   
Teşekkürler Emre bey..
Ara
Ali İrfan ÇEVİK 03-02-2013, Saat: 01:00 AM   
Makine sipariş ettim ortada yurmurta yok Big Grin

Listeye Ekleyelim;
Ali irfan ÇEVİK
Mavi Maran / 15 ( On Beş ) Adet
Not:::: Mart Ayı İçinde Teslim Alınmayacaksa Eklemeyiniz Emre Bey.

Organizasyonda emeği geçenlere teşekkürler.
"Mey biter saki kalır. Her renk solar haki kalır. İlim insanın cehlini alsa da, hamurunda varsa eşeklik; baki kalır"- Fuzuli

Ara
Ahmet BULUT 03-02-2013, Saat: 08:58 PM   
sabri yeşilel bey 15 adet
Ara
A.Ümit GÜNENDİ 03-03-2013, Saat: 12:30 AM   
Emre bey,
benim 10 olan siparişimi 15 olarak revüze edelim lütfen,
Ara
Emre OZCICEKCI 03-03-2013, Saat: 12:46 AM   
(03-03-2013, Saat: 12:30 AM)A.Ümit GÜNENDİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emre bey,
benim 10 olan siparişimi 15 olarak revüze edelim lütfen,

sizin icin 10 tane siparisini verdim Umit bey, bir dahakine memnun kalirsaniz gene siparis verelim, baska renkleride denersiniz isterseniz, oncelikle cikim kalitesini deneyelim, ondan sonra arkasi gelir.
Ara
Ahmet BULUT 03-10-2013, Saat: 02:27 AM   
evet maran yumurta ları için Emre bey her an kargolanbilir dedi o bakımdan ismi olan arakadaşlar bana özelden adreslerini versinlerki zaman kaybetmeyelim inşallah
Ara
Ahmet BULUT 03-10-2013, Saat: 02:29 AM   
ödeme şeklini ve fiyatını tam net olarak yumurtalar elimize geçince bildireceğiz inşallah inşallah hayırlı olur alanlara nasip artık çıkarsa çıkar çıkmasa yılmak yok denemeye devam bu işler böyle bilenler çok iyi bilirWink
Ara

COPPER MARAN ALMANYA'DAN AHMET BULUT Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MARAN YUMURTASI Ahmet BULUT 61 32,046 09-07-2013, Saat: 10:32 AM
Son Yorum: Kadir YAVUZ
  maran yumurta boyutu Ahmet BULUT 6 6,349 04-29-2013, Saat: 12:43 AM
Son Yorum: Ahmet BULUT