Konu Bilgileri
Konu: TAVUKLARA PROTEİN TOZU Yazar: Eren YILDIRIM
Okunma: 8171 Yorum: 13
Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eren YILDIRIM 01-09-2013, Saat: 10:54 PM   
Arkadaslar abime kas çalısan bi arkadası protein tozu vermıs,peynir altı suyundan elde edilmiş bayada pahalı bişi, tabı aklıma hemen tavuklar geldı Smile bizden de baska ne beklenir Big Grin toz suya karıstılıp içiliyormus tavuklara özellikle gelişimi yavas civcivlere protein destegi olarak verebilir miyim dersiniz ?
Ara
Aytaç Keçeci 01-09-2013, Saat: 11:48 PM   
Aşırı Fazla Protein Bünyede Farklı Tepkiler Verebilir... Şimdi Sağlıklı Bir İnsana Verilen Bir Proteini Tavuklara Vermek ve Dozajını Ayarlamak Biraz Riskli Gibi Geldi Bana... Tabiki Bu Benim Fikrim...
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
Eren YILDIRIM 01-10-2013, Saat: 12:22 AM   
(01-09-2013, Saat: 11:48 PM)Aytaç KEÇECİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aşırı Fazla Protein Bünyede Farklı Tepkiler Verebilir... Şimdi Sağlıklı Bir İnsana Verilen Bir Proteini Tavuklara Vermek ve Dozajını Ayarlamak Biraz Riskli Gibi Geldi Bana... Tabiki Bu Benim Fikrim...
Aytaç abi aslına bakarsanız bende sizin gibi düsünüyorum ancak peyniraltı suyundan üretilmesi aceba dedirtti , içinde ölçegi var 1 ölceği 30 yumurta proteinine eşdegermiş,tavukları coşturur bu demıstım HeartBig Grin
Ara
Ahmet BULUT 01-10-2013, Saat: 12:23 AM   
iyi gelir ver tavuklar manyak öğütüceler her şey yer ve her şey öyle kolay kolay zarar vermez
Ara
Eren YILDIRIM 01-10-2013, Saat: 12:52 AM   
(01-10-2013, Saat: 12:23 AM)Ahmet BULUT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi gelir ver tavuklar manyak öğütüceler her şey yer ve her şey öyle kolay kolay zarar vermez

İstediğim cevap, bu gazla beni kimse tutamaz Smile annemde:'Ver yemedikleri sey yok' demisti
Ara
Aytaç Keçeci 01-10-2013, Saat: 01:23 AM   
(01-10-2013, Saat: 12:22 AM)Eren YILDIRIM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-09-2013, Saat: 11:48 PM)Aytaç KEÇECİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aşırı Fazla Protein Bünyede Farklı Tepkiler Verebilir... Şimdi Sağlıklı Bir İnsana Verilen Bir Proteini Tavuklara Vermek ve Dozajını Ayarlamak Biraz Riskli Gibi Geldi Bana... Tabiki Bu Benim Fikrim...
Aytaç abi aslına bakarsanız bende sizin gibi düsünüyorum ancak peyniraltı suyundan üretilmesi aceba dedirtti , içinde ölçegi var 1 ölceği 30 yumurta proteinine eşdegermiş,tavukları coşturur bu demıstım HeartBig Grin

Sen Yine De Temkinli Ol, Peyniraltı Suyu Diyorsun Madem. Git Mandıranın Birine, Peyniraltı Suyu Al, Haftada Bir Su Yerine Onu Ver... Hem Doğal Hem Zararı Olmaz Wink

(01-10-2013, Saat: 01:04 AM)Serhat BEYAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fazlada yüklenmeyin hocam,Protein zehirlenmesi olmasın Big Grin

Bir Bakıyormuşsunuz Tavuklar Kas Yapmış Tongue

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Eren YILDIRIM 01-10-2013, Saat: 01:50 AM   
Abi kakao aromalı bide Smile Markasını yazayım bi bakın istersenız GOLD STANDARD WHEY
Ara
Osman KARAMAN 01-10-2013, Saat: 01:55 AM   
Kesin devekuşu olacak bunlar. Allah yumurtaya bak. Smile
Ara
Emre AYER 01-10-2013, Saat: 04:55 PM   
penir altı suyu direk olarak tüketilmez.Protein tozu sade peynır altı suyundan uretilmiyor.Dogal besınlerden konsantre olarak uretılıyor.Amacı antraman sonrasında kana cabuk karısabıldıgı için protein tozu tercıh edılıyor.
Ara
Aytaç Keçeci 01-10-2013, Saat: 05:02 PM   
(01-10-2013, Saat: 04:55 PM)Emre AYER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: penir altı suyu direk olarak tüketilmez.Protein tozu sade peynır altı suyundan uretilmiyor.Dogal besınlerden konsantre olarak uretılıyor.Amacı antraman sonrasında kana cabuk karısabıldıgı için protein tozu tercıh edılıyor.

Emre, Bu Konuyu Görünce Aklıma İlk Sen Geldin... Emre Bu Konuya Açıklık Getirir Dedim Wink Seninde Vücut Geliştirme Sporuyla Uğraştığını Bildiğim İçin En Sağlıklı Açıklama Senden Geleceğini Biliyordum Smile
Ara
Fatih ERBAŞ 01-10-2013, Saat: 05:28 PM   
(01-10-2013, Saat: 04:55 PM)Emre AYER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: penir altı suyu direk olarak tüketilmez.Protein tozu sade peynır altı suyundan uretilmiyor.Dogal besınlerden konsantre olarak uretılıyor.Amacı antraman sonrasında kana cabuk karısabıldıgı için protein tozu tercıh edılıyor.

emre kardeş tşk vermiş oldugun bilgiler için
Ahmet BULUT 01-10-2013, Saat: 06:53 PM   
SmileEmra maşallah kolun benim baldırım gibi
Ara
Emre AYER 01-10-2013, Saat: 07:26 PM   
(01-10-2013, Saat: 06:53 PM)Ahmet BULUT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SmileEmra maşallah kolun benim baldırım gibi

teşekkürler ahmet abi Big Grin

(01-10-2013, Saat: 05:02 PM)Aytaç KEÇECİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Emre, Bu Konuyu Görünce Aklıma İlk Sen Geldin... Emre Bu Konuya Açıklık Getirir Dedim Wink Seninde Vücut Geliştirme Sporuyla Uğraştığını Bildiğim İçin En Sağlıklı Açıklama Senden Geleceğini Biliyordum Smile

tskler aytaç abi
Ara
Ahmet ÖDÜBEK 09-30-2014, Saat: 01:00 AM   
Bu tozu denedin mi Eren kardeşim eğer denediysen uyguladığın hayvanların fotoğraflarını bizimle paylaşırmısın.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara