Konu Bilgileri
Konu: Soğuk Havalarda Tavukları Dışarıya Salmak!!?? Yazar: Aytaç Keçeci
Okunma: 2661 Yorum: 3
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aytaç Keçeci 11-10-2012, Saat: 12:46 AM   
İzmirde 2 Gündür Hava Baya Bi Soğudu...Önceleri Yağmur Soğuk dinlemez Hergün Tavukları Salardım. Nedense Dün ve Bugün Kendim Üşüdüğüm İçin Onları Salmaya Kıyamadım. Zoraki Kümeste Kaldılar. Çıkmak İstiyorlar Ama Dışarısının Soğuk Olduğunu Bilmiyorlar... Böyle Durumlarda Ne Yapmak Daha Doğru Olur?
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
Ahmet ÖDÜBEK 11-10-2012, Saat: 01:12 AM   
Aytaç kardeşim sen sal gitsin onlar üşürseler geri girerler zaten yağmur var sa da yağmurdan sığınacak bir yer bulurlar. Bu kadar şımartma hayvanları Big Grin alışsınlar zoru da görsünler yağmuru da çamuru da ki kıymetini bilsinler kümeslerinin Big Grin
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
Aytaç Keçeci 11-10-2012, Saat: 01:16 AM   
(11-10-2012, Saat: 01:12 AM)Ahmet ÖDÜBEK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aytaç kardeşim sen sal gitsin onlar üşürseler geri girerler zaten yağmur var sa da yağmurdan sığınacak bir yer bulurlar. Bu kadar şımartma hayvanları Big Grin alışsınlar zoru da görsünler yağmuru da çamuru da ki kıymetini bilsinler kümeslerinin Big Grin

Haklısın Aslında Ama Ben Çok Düşüyorum Üzerlerine Smile
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
Ahmet ÖDÜBEK 11-10-2012, Saat: 01:43 AM   
Eğer 20 -25 günlük civcivlerin var sa onları sabah erken çıkarma dışarı yaprakların üzerindeki çiğ damlaları hayvanları üşütüyor ıslanıyorlar öğleden sonra hava müsaitse çıkarırsın hem daha dışarıyı pek tanımadıklarından çok fazla huysuzlanmazlar.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara