Konu Bilgileri
Konu: SERÇELERDEN KURTULDUM (RESİMLİ) Yazar: Aytaç Keçeci
Okunma: 19131 Yorum: 42
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Murat Alp 03-16-2016, Saat: 09:21 AM   
Abilerim sizce tavuklara gezinme bölümü ayırmak için balık ağı kullanılabilirmi. Tavukların takılma şansı varmı. İnternetin altını üstüne getirdim hiç bu tarz bi uygulama ya denk gelmedim.
Ara
İsmail MENGİR 03-16-2016, Saat: 11:07 AM   
(03-16-2016, Saat: 09:21 AM)Murat Alp Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abilerim sizce tavuklara gezinme bölümü ayırmak için balık ağı kullanılabilirmi. Tavukların takılma şansı varmı. İnternetin altını üstüne getirdim hiç bu tarz bi uygulama ya denk gelmedim.

Merhaba,balık ağı kullanılabilir çünkü balık ağı gibi bi malzemeyi ben kullandım gezme alanında sorun olmadı.
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
Hüseyin EREN 03-16-2016, Saat: 03:31 PM   
Serçe ve diğer kuşların rahatsızlık vermemesi için bende özel kuş ağı getirttim, gayet memnunum. Aşağıdaki linkten sizde bilgi alabilirsiniz.

http://www.ekodoga.com/Products/Kus-Filesi-Kus-Agi/

Ek Dosyalar Resimler

Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.(Hz.Mevlana)
Ara

SERÇELERDEN KURTULDUM (RESİMLİ) Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HABEŞ & LİGHT SUSSEX KIRMASI (Resimli) Aytaç Keçeci 22 12,380 07-27-2013, Saat: 08:32 AM
Son Yorum: Erdem ÖZKAN

Hızlı Menü: