Konu Bilgileri
Konu: Kumesimden goruntuler Yazar: Emre OZCICEKCI
Okunma: 30485 Yorum: 54
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Emre OZCICEKCI 06-21-2012, Saat: 02:01 PM   
Arkadaslar bugun kumesleri temizlerken folluklari disari aldim, hic yabancilik cekmediler icine girip yumurtladilar, sabah 9 da basladim temizlige, acaba simdi bunlar nereye yumurtlar diye dusundum, folluklarini seviyorlarmis,

solda bir barnevelder tavugu ortada rhode island red sagda light sussex, 30 taneden fazla yumurta aldim bugun,

Ara
Emre OZCICEKCI 06-21-2012, Saat: 02:04 PM   
australorp tavuk geldi sirasini bekliyor, bazen ayni follukda iki tavuk ayni anda yumurtladigi oluyor,

allta ordek ligenin icine girdi kendini yikiyor, su buldumu hemen daliyor icine, masallah cok guzel yumurtluyor, arka arkaya cekdim goruntuleri animasyon gibi oldu.

Ara
Aytaç Keçeci 06-21-2012, Saat: 02:23 PM   
Maşallah Abi... Çok Güzel Görüntüler Bunlar...
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
Hüseyin DESTİ 06-21-2012, Saat: 03:58 PM   
maşAllah abi , follukların güzelmiş mekan büyük olunca sıkıntıda olmuyo işde
Gold Laced Barnevelder
Papagan Club
Papagan Club Facebook

Bekçisi Aslan Olanın , Kendisi Kral Olur . . .
Ahmet KARTAL 09-01-2012, Saat: 04:28 PM   
harika gerçekten de Smile
la vie est breve..
Emre OZCICEKCI 09-01-2012, Saat: 07:53 PM   
Aytaç KEÇECİ, Hüseyin DESTİ, Ahmet KARTAL beyler guzel sozleriniz icin cok tesekkur ederim, elimden geldigince iyi bakmaya calisiyorum nazlilara onlarda karsiliksiz birakmiyorlar yuzumu gulduruyorlar, cok sagolun.
'bir gün gelir herkes kendi yoluna gider,
 her şey nasıl başladıysa öyle biter'...
MAİL : emreozcicekci@hotmail.com
Ara
Emre OZCICEKCI 09-02-2012, Saat: 11:53 AM   
(09-02-2012, Saat: 04:10 AM)Serhat BEYAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi Sen Emeklimisin? Smile Vallahi Helal Smile Bukadar hayvana nasıl vakit ayırıyorsun ya Kedi köpek kuş tavuk ördek bitkiler otlar böcükler yok yok Big Grin azbuzda değil Smile MaşALLAH valla imreniyorum sana abi Smile Hepside cok güzel bakımlı sağlıklı ve temizler.

Serhat dostum yari emekliyim, tam emekli olmaya calisiyorum,Smile bu aralar calismiyorum tam bir sene oldu, emekli maasi aliyorum, keyfim yerinde sayilir, Big Grin hayvanlarin beslenmesi ve temizlik icin sistematik duzen getirdim aslinda cok surmuyor gunduz 30 aksam 15 dakikada hepsinin bakimi tamamlaniyor, temizlik biraz zor onuda makineler ile hallediyorum haftada bir supuruyorum 15de bir yikiyorum ilacliyorum, resim yukliyicem simdi bak bakalim beyenicekmisin, ovgu verici sozlerin icin tesekkur ederim, cok sagolasin,.
Ara
Emre OZCICEKCI 09-02-2012, Saat: 12:19 PM   
bugun biraz temizlik biraz bakim yapdim biraz resim cekdim, tavuklar bahcede butun gun toprak banyosu yapdilar cimen cicek bitki yediler, bende tavuklarima elinden geldigince iyi bakmaya calisiyorum, keyifleri yerinde gorunuyorlar.

ilk once sussexlerimin resimlerini yukluyorum Ahmet Bulut kardesim aylardir soruyordu resim yokmu bakalim ne diyicek,TongueTongue daginik haldeler on bahce arka bahce kumesin ici derken hepsini tam cekemedim oldugu kadari ile resimleri bunlar, umarim beyenirsiniz,

Ara
İlyas ARDIÇ 09-02-2012, Saat: 12:38 PM   
Hayvanlar ve ortamları harika görünüyor. Tebrikler Emre bey.
Ara
Emre OZCICEKCI 09-02-2012, Saat: 02:28 PM   
Australorplarim resimleri, 3 adet horozum var resimlerde, tavuklarim 6 ayri kandan gelmekdeler, umarim bunlar da hosunuza gider,

[attachment=2562]
[attachment=2563]

Ara
Aytaç Keçeci 09-02-2012, Saat: 03:41 PM   
Emre Abi Hepsine Tek Tek Maşallah... Allah Nazarlardan Saklasın Hepsini... Yalnız Abi, Saksılar Devrilmiş Rolleyes Devrilen Saksılar Bizim Organik Sebzelerin Saksıları Değil Dimi Smile Talan Ederler Valla, Aman Dikkat WinkWink
Ara
Emre OZCICEKCI 09-02-2012, Saat: 03:54 PM   
bos saksi onlarda cimlendirme yapiyorum o yuzden saldiriyorlar, yem artiklarini saksiya koyunca cimleniyor bunlarda hemen saldiriyor, organik ekim saksilari hepsi guvenli yerde, ben tavuklarin sevmedigi cicekleri arka bahceye koyuyorum, onlari didikliyemiyorlar, bunu bir yazi yapalim, hangi cicekleri yerler hangilerini yemezler bilgilendirme olur, Big Grin tavuklari sevdigin icin tesekkurler, sagolasin
Ara
Emre OZCICEKCI 09-02-2012, Saat: 03:55 PM   
(09-02-2012, Saat: 12:38 PM)İlyas ARDIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayvanlar ve ortamları harika görünüyor. Tebrikler Emre bey.

Tesekkur ederim ilyas Bey, bahcede cim azaldi hepsini tavuklar yiyor o yuzden bazi yerlerde kellesmeler oluyor, zamanla duzeliyor, resim yuklemeye devam ediyorum, fikirlerinizi bekliyorum, sagolun,
Ara
Aytaç Keçeci 09-02-2012, Saat: 04:13 PM   
(09-02-2012, Saat: 03:54 PM)Emre OZCICEKCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bos saksi onlarda cimlendirme yapiyorum o yuzden saldiriyorlar, yem artiklarini saksiya koyunca cimleniyor bunlarda hemen saldiriyor, organik ekim saksilari hepsi guvenli yerde, ben tavuklarin sevmedigi cicekleri arka bahceye koyuyoru, onlari didikliyemiyorlar, bunu bir yazi yapalim, hangi cicekleri yerler hangilerini yemezler bilgilendirme olur, Big Grin tavuklari sevdigin icin tesekkurler, sagolasin

Rica ederim Abi.. Aynen Yapalım Öyle Bir Konu... Ne Tür Çiçekleri Bitkileri Yerler, Neleri Yemezler.... Örneğin Fare Kulağı Çimini Büyük Irklar Yemiyor Ama Küçük Irklar Yiyiyor Wink Onu Tecrübe edindim Wink
Ara
Emre OZCICEKCI 09-02-2012, Saat: 04:34 PM   
Rhode island Red tavuklarim, eski cekdigim resimlerden de ekledim bir kac tane, horozlar gunluk civciv iken hediye gelmislerdi cok guzel horoz oldular, tavuklarim farkli kandan geliyorlar klasik RIR tavuklarinin renklerine benzemiyorlar, koyu kahverengi olanlardan da var fakat onlar buyuyorlar yumurtaya gelmediler.

Kadir Yavuz arkadasimiz bu irk ile ilgileniyor, Smile

Ara
Kadir YAVUZ 09-02-2012, Saat: 04:55 PM   
abi maşallahı var rır ların renkteki koyuluk bile ben burdayım diyo
bir çift kanat para deyil sevgidir
Ara
Emre OZCICEKCI 09-02-2012, Saat: 06:36 PM   
Rhode Island Red