Konu Bilgileri
Konu: TiviBu Ev Yazar: Aytaç Keçeci
Okunma: 7513 Yorum: 11
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aytaç Keçeci 05-11-2012, Saat: 01:47 AM   
Bugün TTnet'ten Aradılar. Her Zaman Olduğu Gibi 7 Yıllık Kesintisiz TTnet Abonesi Olduğum İçin Bu Güne Kadar Birçok Hediye ve Avantajlardan Yararlandım. Bugünkü Teklifleri İse TiviBu Ev...Biraz Araştırdım IPTV Hizmetiymiş. Ücretsiz Decoder ve Geniş Kapsamlı Modem Getirip Bağlantıyı Yapıcaklarmış, 2 ay Bedava Deneme Süresi ve Sonrasında Beğenirsem Ayda 9 Tl Ye Devam Edicem Beğenmezsem Geri İade Edicem. TiviBu'nun En Sevdiğim Yönü, Geçmişteki Programları izlemek, Canlı Yayını Durdurup Kaldığı Yerden Devam Etmek. Bakalım, Gelsin Bi Tecrübelerimi Buradan Paylaşıcam Wink

MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
Ahmet BULUT 05-11-2012, Saat: 01:55 AM   
hayırlı olsun memur gibi adamsın masallah sen izlemeyecende kim izlesinSmile
Ara
Emre OZCICEKCI 05-11-2012, Saat: 03:51 AM   
Nerdeyse bedavaya yakin telefon gorusme imkani taniyan iptelefona baslasalar iyi olmazmi? cep telefonlari bile ipmobile olarak uretiliyor, internet ustunden gorusme yapiyorsunuz, sehir ici gorusme bedava sehirler arasida cok ucuz 1 saati 20 cent, mobile telefon aradiginizda 4de 1 ucret oduyorsunuz, digiturk iptvden yayin yapiyor, rehberden ismimi bulmuslar, gelip baglayalim dediler yok dedim ben digital yayin seyrediyorum gerekmez, o zaman 3 4 aylik ucretsiz deneme takalim dediler onuda kabul etmedim, modem bedava kablo bedava kurulum bedava decoder bizden, dedim 900 kanal var hdmi yayin yapan, ekranda index bile alamiyorum coklukdan, turk kanallarininda hepsi var dedim, iyiymis dedi telefondaki gorevli kapadi telefonu,

Turkiye digital yayina gecdimi? catidaki anten kirliligini yok etme zamani geldi.
Ara
Kadir YAVUZ 05-11-2012, Saat: 11:34 AM   
2003 te başladı abi dijital yayın
Ara
Aytaç Keçeci 05-11-2012, Saat: 01:38 PM   
Eyw Ahmet Smile Emre Abi Anlattığın Telefon Görüşmesi Hoşuma Gitti Smile Güzelmiş Wink
Ara
Emre OZCICEKCI 05-11-2012, Saat: 02:07 PM   
(05-11-2012, Saat: 11:34 AM)Kadir YAVUZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2003 te başladı abi dijital yayın

cok iyi olmus, antenleri sokdunuzmu peki Kadir, hdmi yayin yapan kac kanal var ?
Ara
Kadir YAVUZ 05-11-2012, Saat: 02:32 PM   
(05-11-2012, Saat: 02:07 PM)Emre OZCICEKCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-11-2012, Saat: 11:34 AM)Kadir YAVUZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2003 te başladı abi dijital yayın

cok iyi olmus, antenleri sokdunuzmu peki Kadir, hdmi yayin yapan kac kanal var ?

abi bende anten var hala 26 cm çapında anten kullanıyorum ama hdmı cihazda var kanal kapasitesi 4000 ama kaç tane hdmı çeker bilmiyorum
Ara
Aytaç Keçeci 05-12-2012, Saat: 12:41 AM   
Bu Akşam Geldi. Kurulumu Yapıldı Ama Benim Görüşüm 10 Üzerinden 2

Tekrar İzle Sistemi Aynı Gün İçin Geçerli Değil. Geçmişe Dayalı 3-4 Güne Kadar ve Oda Her Kanal Yok ve Var Olan Kanalın Her Programı İçin Değil. Yani TTnet Müşteri Hizmetleri Ararsa Katiyetle Hayır Deyin...

Normal Uydudan Hiçbir Farkı Yok. İnternet Hızını ve Kotasını etkilememesi Güzel. Görüntü Kalitesi De Güzel Ama İstediğim Programı Geri Alıp İzleyemiyeceksem Ne Anladım Bu İşten...

1 Saat İzledim Kurcaladım Sonra Söktüm Kaldırdım....
Ara
Ahmet BULUT 05-12-2012, Saat: 01:05 AM   
beni arayınca zaten 5. saniyede tamam size kolay gelsin boşa yorulmayın istemiyorum demiştimBig GrinBig Grin
Ara
Hemid ÖZTURNA 12-13-2013, Saat: 10:14 PM   
Aytaç naptın almadıysan sakın kabul etme, bunlar sahtekar sana 9 derler bana 4 sana 2 ay derler bana 3 yani kazıklamayı severler, Ben 15 yıllık ttnet üyesiyim her pisliklerini bilirim. bol keseden konuşurlar ama icratyok hep ellem kullem hissettirmezden insanı çarpıyorlar. tvbuya ücret ödemene gerekyok çanağın varsa zaten tv buda bulunan kanalların 100 katı fazlasını izlersin, tv budaki her özel flim kanallarını izlemek için her flim için belirli bir ücret ödeyip oflm'i satın alıp izliyorsun. Hayırlısı olsun kardeşim inşallah madur olmamışsındır.
Ali İrfan ÇEVİK 12-14-2013, Saat: 01:52 AM   
Durdurup izleme özelliği digitürk-plus üzerinde zaten var. Mevcut dahili harddisk üzerine kaydediyor.

TiViBu nun kaçırdığınız yayını oturup izleyin sloganı zaten mümkün değil; ortalama 200 kanal olsa 24 saatlik kayıt 4.800 saat ve 288.000 dakikalık günlük kayıt ortamı demek olur Big Grin
"Mey biter saki kalır. Her renk solar haki kalır. İlim insanın cehlini alsa da, hamurunda varsa eşeklik; baki kalır"- Fuzuli

Ara
Aytaç Keçeci 12-14-2013, Saat: 09:57 PM   
(12-13-2013, Saat: 10:14 PM)Hemid ÖZTURNA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aytaç naptın almadıysan sakın kabul etme, bunlar sahtekar sana 9 derler bana 4 sana 2 ay derler bana 3 yani kazıklamayı severler, Ben 15 yıllık ttnet üyesiyim her pisliklerini bilirim. bol keseden konuşurlar ama icratyok hep ellem kullem hissettirmezden insanı çarpıyorlar. tvbuya ücret ödemene gerekyok çanağın varsa zaten tv buda bulunan kanalların 100 katı fazlasını izlersin, tv budaki her özel flim kanallarını izlemek için her flim için belirli bir ücret ödeyip oflm'i satın alıp izliyorsun. Hayırlısı olsun kardeşim inşallah madur olmamışsındır.

(12-14-2013, Saat: 01:52 AM)Ali İrfan ÇEVİK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Durdurup izleme özelliği digitürk-plus üzerinde zaten var. Mevcut dahili harddisk üzerine kaydediyor.

TiViBu nun kaçırdığınız yayını oturup izleyin sloganı zaten mümkün değil; ortalama 200 kanal olsa 24 saatlik kayıt 4.800 saat ve 288.000 dakikalık günlük kayıt ortamı demek olur Big Grin

Geri Vermekte Bi Dert... En Az 3 Ay Fatura Geçirdiler Smile iptal Ettirdim, Ayriyetten 9 Ay Da TvBu İnterneti Geçirmişler 3 Tl 2 Tl Big Grin Ne Koparirsak Hesabi... Bide onu İptal Ettirdim...Rezillik Diz Boyu Yani.
Ara

TiviBu Ev Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ev değil hayvanat bahçesi sanki İbrahim ÇINAR 6 3,737 08-27-2014, Saat: 12:25 PM
Son Yorum: Ferhat ÖZARSLAN

Hızlı Menü: